USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Vila Dos Diamantes - Lencois Bahia Lencois Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Vila Dos Diamantes - Lencois Bahia

Vroegtijdige boeking
2026-06-30
2026-07-01

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

10

Vila Dos Diamantes - Lencois Bahia

 Gratis Wi-Fi

Gratis WiFi in openbare ruimtes

 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Deze 1-slaapkamer Vila Dos Diamantes - Lencois Bahia ligt in de buurt van bezienswaardigheden zoals Gruta Lapao, op 5 minuten wandelafstand.

Deze villa heeft een locatie op 650 meter van Igreja Senhor dos Passos en op 350 meter verwijderd van Casa Afranio Peixoto. Andere toeristische attracties in de omgeving zijn onder andere het Chapada Diamantina Nationaal Park, gelegen op 7 minuten wandelen hiervandaan.

Vila Dos Diamantes - Lencois Bahia kijkt uit over de tuin waardoor je verblijf nog aangenamer wordt.

Deze 1-badkamer villa beschikt over een ingerichte keuken waar gasten koffie- en theevoorzieningen, een oven, keukengerei kunnen vinden. Pade Cafe Emporium serveert gerechten uit Zuid-Amerikaanse keuken en ligt binnen 5 minuten wandelen ervandaan. Er is ook een busstation, Terminal Rodoviario de Lencois, op 200 meter loopafstand.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Igreja Senhor dos Passos
    441 km
  • Universidade Estadual de Feira de Santana
    430 km
  • Chapada Adventure David
    424 km
  • Prefeitura Municipal
    451 km
  • Gruta Lapao
    256 km
  • Kerk Nossa Senhora do Rosario
    253 km
  • Kerk Senhor dos Passos
    418 km
  • Oca
    412 km
  • Luchthavens
  • Luchthaven Coronel Horácio de Mattos
    25 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • Gratis WiFi in openbare ruimtes
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Horeca

  • Keukengerei

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Tuin

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:30 tot 23:59
Uitchecken: tot 10:00

Veelgestelde vragen

  • Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Vila Dos Diamantes - Lencois Bahia?

    Chapada Diamantina en Rancho do Garimpeiro behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Vila Dos Diamantes - Lencois Bahia.
  • Hoeveel kost het om Vila Dos Diamantes - Lencois Bahia te boeken?

    De gemiddelde prijs van één nacht in Vila Dos Diamantes - Lencois Bahia is $27. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie.
  • Is er een keuken in Vila Dos Diamantes - Lencois Bahia?

    Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Vila Dos Diamantes - Lencois Bahia.
  • Welk uitzicht wacht op ons vanuit de ramen van deze villa?

    Gasten van deze villa hebben uitzicht op de tuin.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-06-30
2026-07-01

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Vila Dos Diamantes - Lencois Bahia, Brazilië

Rua Da Feira Livre 10, Lencois, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © chapada-diamantina-hoteis.com

All rights reserved